ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Вітаємо Вас на сторінці нашого садка.

Наш садок - наша гордість!

В закладі дошкільної освіти визначені українська мова навчання.
Загальна кількість груп - 6
Загальна кількість педагогічного колективу - 15 чол.
Загальна кількість вихованців - 122 чол.

Методична тема: " Створення системи роботи щодо формування соціальної компетентності дошкільників, шляхом використання матеріалів постійно-діючої галереї "Спадщина В.О. Сухомлинського"

Головні завдання на 2017/2018 н. р.:
1. Інтегрування різних видів дитячої діяльності через предметно-розвивальне середовище як умови ранньої соціалізації дитини шляхом використання матеріалів постійно діючої галереї «Спадщина В.Сухомлинського».
2. Формування у вихованців навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми через проведення проектної роботи народознавчого спрямування із залученням родин вихованців процесу.
3. Продовжити роботу щодо формування у дітей ЗСЖ через інтегрування в освітньому процесі різних форм роботи: тематичних днях здоров’я, спортивних святах, музичних розвагах, піших переходах краєзнавчого та екологічного спрямування.
4. Реалізація напрацьованої системи роботи щодо використання комп’ютерних технологій у корекційно-відновлювальному процесі.

Завідувач ЗДО - Новікова Валентина Миколаївна. Прийом громадян - Вівторок з 14.00 - 18.00

Діти з кожним днем бажають знати більше й більше, все про все. Наше завдання - розвивати й підтримувати цю допитливість, навчаючи та розвиваючи непосид.

Щоб розумнішим стати
Багато треба чого знати,
Часу марно не втрачайте
У садок ідіть до нас!