Для вступу дитини у перший клас батьки мають зареєструвати її онлайн на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) згідно з покроковою інструкцією надана можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Підтвердження заяви документами в закладі освіти м.Харкова можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ У ПОРЯДКУ, ВИЗНАЧЕНОМУ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАРАХОВУЮТЬСЯ ВСІ ДІТИ, ЯКІ:

- проживають на території обслуговування закладу освіти;

- є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі освіти;

- є дітьми працівників цього закладу освіти.

Діти з особливими освітніми потребами, які проживають на території обслуговування закладу освіти, мають право на першочергове зарахування до нього у порядку, визначеному законодавством.